Enklawa

Forum polskiej gildii Enklawa (Steamwheedle Cartel)


#1 2008-09-02 12:14:49

Dryjhnes

Księżniczka

2527533
Zarejestrowany: 2008-08-25
Punktów :   

Elemental szamek

Trochę informacji na temat ele szamana, którym już trochę gram

Potęga naszego castera w mailu to przede wszystkim spell crit, zatem dobrze jest inwestować w sprzęt, kamyki ze spell critem właśnie, choć na początku. Specjalnie pomijam spell haste, bo to trochę wyższa szkoła jazdy, sama w niego za bardzo nie inwestuję, albowiem jeszcze za mało itemów z nim mam (kwestia wymiany spell crita na spell haste, która jakoś się mi nie widzi, ale to moje zdanie).

Mój build pve wyglada mniej więcej tak, standardowe 41/0/20

http://www.wowhead.com/?talent=hE0zy0MsAotZx0ek0x

Jak widać z talentów mamy 9% hita (plus 3% z totemu i 1% w przypadku bycia drenejem:P) = 13% spell hita, czyli wystarczy dozbierać 3% do capa (co mniej wiecej daje ponad 50 spell hita).

Elemental pvp build ciągle zmieniam, ciężko będzie linknąć coś przydatnego, powiem tylko, że zmienia się jeden punkcik z ele (totem, na pvp kompletnie nieprzydatny) na resto i otrzymujemy instant crit (nature's swiftness).


Być może ele szamek nie jest potęgą dps, zwłaszcza, że troszkę nas nerfią i nerfią, ale na pewno jest bardzo przydatny w raidzie ze względu na totemy, które ładnie buffują całe party

Spamm lightning bolta i chain lightninga (ostrożny:P), totemy i na raidzie można poczytać książkę:P

Przydatne addony:

Tu jest cała lista, każdy coś znajdzie dla siebie: http://wow.curse.com/downloads/addons/browse/?c=1:25

Czasem korzystam z shaman friend, kiedyś z Totemusa, ale dawno nie był updatowany.

Tyle ode mnie, jeśli ktoś ma inne doświadczenia, zdanie, proszę pisać. Ciekawa jestem zwłaszcza Waszego zdania co do spell haste.

Pozdr, Dry.


Nothing to say

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.42gdh.pun.pl www.uniapodkarpacka.pun.pl www.iceheart.pun.pl www.oi.pun.pl www.zubr.pun.pl