Enklawa

Forum polskiej gildii Enklawa (Steamwheedle Cartel)


#1 2008-09-09 00:38:09

Barristan

Oficer

277116
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-09-01
Punktów :   

Nowa strona gildiowa z kalendarzem i dkp

Strona oplacona w wariancie pro na 3 miesiace.

enklawa.guildomatic.com

Prosze oficerów o zarejestrowanie się. Nadam uprawnienia i przekaze ownership wskazanemu przez Charmela adminowi. Jest mozliwosc kupienia serwera ventrilo 35 slotów za 15.29$ na miesiac ale trzeba zaplacic za 3 miesiace z gory. 25 slotow 10.79$ na miesiac równiez za 3 miesiace z gory.

Barri

Offline

 

#2 2008-09-09 09:20:13

Snenemi

Oficer

2622897
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-25
Punktów :   

Re: Nowa strona gildiowa z kalendarzem i dkp

ok, zarejestrowałam się.
co robimy z forum? przenosimy tam wszystko? czy korzystamy z 2? i jeszcze mam pytanie czy tam jest obowiązkowy język angielski? czy można pisać po polsku?

***edit

generalnie umieść gdzieś indziej jeszcze adres tej strony, bo nie wszyscy przecież mają dostęp do oficerskiej tawerny. Przeglądnęłam całe forum, i nigdzie nie ma. (pozwolę sobie wrzucić na razie w chat box, a ty to umieść w jakimś ważniejszym temacie jeszcze)


***edit

co do venta, to można by pomyśleć, ponieważ ja go zorganizowałam na zasadzie: 'hej, potrzebujemy pokoju venta na 10-15 osób, wygenerujesz nam coś po dawnej znajomości?' z tego co wiem to ten cały serwerek na którym korzystamy głównie my jest częściom większej całości. Nie wiem czy każdy vent ma takie problemy, że czasem wywala i są bugi przy kolejnym natychmiastowym logowaniu, czy akurat to wina tego serwera?
2-ga sprawa jest taka, że Wolf ma jakiś serwer venta, trza się go spytać jak dużo może pomieścić osób, bo może nie warto inwestować w coś nowego, a jak już doszli do nas, to wykorzystajmy to, co wnoszą wraz ze sobą.
A jak już bardzo będziemy chcieli skorzystać z tej opcji która podaje Barri to mimo wszystko próbowałabym zbierać na 35 slotów, bo na rajdy muszą być wszyscy (czyli 25) a jeżeli by była możliwość podziału go na pokoje, to pewnie znalazły by się osoby, które korzystałyby z niego na pvp, no chyba że bardzo nie chcecie propagować pvp, i będziecie chcieli wprowadzić zakaz przebywania na vencie osób nie uczestniczących w rajdzie.


Kot został przysłany na ten świat, aby obalić dogmat, że
wszystko zostało stworzone po to, aby służyć człowiekowi.

Offline

 

#3 2008-09-09 10:57:20

Barristan

Oficer

277116
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-09-01
Punktów :   

Re: Nowa strona gildiowa z kalendarzem i dkp

Na razie niech sie zarejestrują oficerzy. Trzeba stronę skonfigurować. interfejs jest niestety po angielsku ale my piszemy po polsku. Jak dotąd zarejestrowali się Przemas i Snenemi i mają ustawione pełne uprawnienia.
Warto byłoby przenieść zawartość forum jeśli się uda.
Co do venta to jeśli coś mamy nie warto kupować. Na wypadek gdyby nie działało ożna skożystać z teamspeaka.

Barri

Offline

 

#4 2008-09-09 17:26:06

Charmel

Księżniczka

Zarejestrowany: 2008-08-25
Punktów :   

Re: Nowa strona gildiowa z kalendarzem i dkp

Venta narazie wypadaloby zostawic. zreszta jezeli to jest za posrednictwem guildomatica to sobie niezla prowizje odprowadzaja widze...35 slotow za 15$ to zwykle zdzierwstwo.
Co do forum - nie ma mozliwosci by linkt ze strony na guildomatic przekierowywal na to forum? To by bylo dosyc korzystne wyjscie


http://www.members.lycos.co.uk/obijeden/logoobi.png

Offline

 

#5 2008-09-09 17:51:39

Barristan

Oficer

277116
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-09-01
Punktów :   

Re: Nowa strona gildiowa z kalendarzem i dkp

Moim zdaniem należy przenieść wszystko na nowe forum a to zlikwidować inaczej będzie bałagan

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.doradcy09.pun.pl www.2sp.pun.pl www.msg2010sum.pun.pl www.enwu.pun.pl www.thoriaots.pun.pl