Enklawa

Forum polskiej gildii Enklawa (Steamwheedle Cartel)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-09-06 17:31:06

Charmel

Księżniczka

Zarejestrowany: 2008-08-25
Punktów :   

Obowiązkowe addony:

Tutaj prosiłbym o przedstawiciela danej klasy o opisanie jakich addonów powinna używać dana klasa podczas raidu ( addony dla wszystkich typu big wigs czy omen pomijamy )


http://www.members.lycos.co.uk/obijeden/logoobi.png

Offline

 

#2 2008-09-08 18:07:52

Alinoe aka Srogi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-09-08
Punktów :   

Re: Obowiązkowe addony:

Ja jako arms dps potrzebuje tylko jednego moda - Quartz.  A konkretnie jednej jego funkcji - Swing Timer'a. Bez tego poprawne Slamowanie staje sie niemozliwe

Sa mody ktore informuja, ze za chwile skonczy sie shout. Ja osobiscie nie uzywam, bo jakos instynktownie odswiezam kiedy trzeba

Tankom na pewno przyda sie mod, ktory informuje rajd, ze mobek resistnal jego taunt ew jest immune.

Offline

 

#3 2008-09-08 20:44:20

Gello

Oficer

Zarejestrowany: 2008-09-06
Punktów :   

Re: Obowiązkowe addony:

Poza Quartzem obowiązkowym dla wojowników używających 2-ręcznej broni do PvE, polecam MSBT (Mik Scrolling Battle Text) - informuje o resitstach, missach, tauntach, wolnych cooldownach i możliwości użycia zdolności specjalnych jak Revenge czy Overpower.


Gdyby Władysław Jagiełło grał w WoW-a, pod Grunwaldem pewnie by krzyknął:
"KK, pulluje Krzyżaków, robic cc, całe leczenie na mnie"

Offline

 

#4 2008-09-09 11:45:27

Mustinos

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-09-09
Punktów :   

Re: Obowiązkowe addony:

Dla woja tanka polecam addony: Tank Buddy - zgodnie z tym co napisał Alinoe jest to addon pozwalający na oglaszanie na dowolnym kanale o zrezistowanych tautach, immunach itp. ,oraz Quick Mark - pozwala na szybkie markowanie celów nawet w czasie walki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.highrpmklub.pun.pl www.stosunkikpsw.pun.pl www.parlandia.pun.pl www.transformersforum.pun.pl www.newgothicteam.pun.pl